A JSEM V TOM SAMA

 

V pondělí to byly 3 měsíce od spuštění našeho projektu Hanessacz. Během toho posledního se událo několik podstatných a celkem důležitých změn.

 

Jak jste si všimli, už nepoužívám v komentářích a příspěvcích na sítích slovíčko „my“, ale „já“. Nehledejte v tom složitosti. Vysvětlení je prosté. Klárka je v maturitním ročníku a proto se její pozornost stáčí zcela směrem ke studiu. A ve stavu, kdy jsou školy „uzavřené“, to není jednoduché. Vidíte to sami u svých dětí.

 

Jsem v tom tedy sama. Ale nezoufám si. Všechno jede dál stejně, jako to začalo. Mám podporu manžela a hlavně to co mi nechybí, jsou nápady. Těch lítá v mé hlavě stále spousta. S nápady vstávám a s nápady také usínám. To se nezměnilo.

 

Pravda, v současné vyhrocené bezpečnostní situaci je objednávek méně. A je to pochopitelné. Všichni si procházíme něčím, o čem nevíme, co přinese v dalších dnech. Zaobíráme se jinými věcmi, než dříve. Přehodnocujeme žebříček hodnot. To, co bylo dříve pro nás důležité, najednou ztrácí na významu. Věřme však, že se s tím brzy srovnáme. Nemyslím tím, že si nějak zvykneme, ale že to pomine a bude zase dobře. Pro všechny.

 

Já jsem však tady. Jsem tady pro vás. Pořád šiju a vymýšlím další věcičky.  Čas od času mi napíšete, že se vám mé výrobky líbí. A to mi stačí. Dělá mi to radost. A nepřestávám se těšit na to, až tato „divná“ doba pomine a budeme se více potkávat jak na webu, tak při osobních předání vašich objednávek.

 

Zatím vás zdravím a přeji pevné nervy a zdraví

 

Hanka

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení