TAKÉ JE TO PRO VÁS DŮLEŽITÉ?

TAKÉ JE TO PRO VÁS DŮLEŽITÉ?

Dnes mi hlavou proběhla spousta otázek. Nebudu vás zatěžovat všemi. Jen jedinou. A to, zda a jak moc je pro nás lidi důležité, v jakém balení obdržíme balíček?

Pro mě samotnou je vzhled balení velmi zásadní záležitost. Mnohdy hodně prozradí o dodavateli či obchodníkovi. Může odrážet úctu k zákazníkovi, vztah k prodávaným produktům, lásku k penězům a zda jej vůbec jeho práce baví.

Je to vlastně stejné jako dávat a dostávat dárky. Jen s tím rozdílem, že u obchodníka si „dárek“ platíte sami.

Vždy jsem si na svých rodičích velmi cenila, že všechny dárky, které jsem kdy v životě od nich dostala, byly pečlivě zabaleny. V dárkovém papíru a s mašlí – mnohdy navíc s psaným přáním. Stejně tak, po jejich vzoru, se snažím dárky předávat já. Přeji si totiž, aby byl obdarovaný potěšen už tím, v jaké podobě dárek dostává. Doufám, že z toho cítí, že jej mám ráda, že si jej vážím, a že mi vlastně dělá radost mu dárek dát.

To stejné se snažím dělat i směrem k vám, k mým zákazníkům. Chci, abyste věděli, že ať si v našem internetovém obchůdku zakoupíte cokoliv, vážím si toho. Ať je to „jen“ plátěná taška nebo celá kuchyňská sada, mám radost. A tu radost vám chci vyjádřit. Třeba právě tím, jakým způsobem zásilky balím.

S pečlivostí a dárkově.

Pro mě je to zkrátka důležité. Doufám, že to vnímáte stejně.

A jestli chcete, klidně mi to napište. Budu se na vaše názory těšit. (info@hanessa.cz nebo na fb hanessa.cz)

Hezký letní den vám všem

Hanessa

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení