Jak to všechno začalo

Vždycky jsem ráda tvořila. Začalo to kreslením, pokračovalo pletením, vyšíváním, šitím oblečků pro Barbínu a nakonec jsem ve 12 letech sedla k šicímu stroji. Moc mě to bavilo a tak jsem šila vše, co jsem si přála mít a v obchodech nebylo. Když se mi narodily děti, šila jsem i na ně. Bylo to jako šít pro panenky. A nejen to, na přání dcery jsem dokonce ušila i několik slováckých krojů. Protože jsem pracovala v personalistice, nenapadlo by mne, že by mé profesní zaměření mohlo nabrat jiný směr.

Přišlo jaro 2020 - velký zlom v ekonomice a ve světě vůbec - všichni šili roušky. Já jsem neváhala a přidala jsem se k těmto švadlenkám také. Nejdříve sama za sebe, pak pod záštitou skupiny "Dobrovolně proti koronaviru Uherské Hradiště" www.HelpUH.cz. Když nápor potřeby roušek ustal a já sklidila svůj šicí stroj zpět do skříně, zjistila jsem, že mě to vlastně chybí. A moc.

Tehdy přišla s nápadem má podnikavá dcera Klára a vznikl projekt Hanessa.cz.

Začal kolotoč kolem šití a přípravy webu. Nakonec se nám po týdnech tvrdé práce vše podařilo dokončit a v červenci 2020 jsme projekt Hanessa.cz spustily.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení