Jak to všechno začalo

Vždycky jsem ráda tvořila. Začalo to kreslením, pokračovalo pletením, vyšíváním, šitím oblečků pro Barbínu a nakonec jsem ve 12 letech sedla k šicímu stroji. Moc mě to bavilo a tak jsem šila vše, co jsem si přála mít a v obchodech nebylo. Když se mi narodily děti, šila jsem i na ně. Bylo to jako šít pro panenky. A nejen to, na přání dcery jsem dokonce ušila i několik slováckých krojů. Protože jsem pracovala v personalistice, nenapadlo by mne, že by mé profesní zaměření mohlo nabrat jiný směr.

Přišlo jaro 2020 - velký zlom v ekonomice a ve světě vůbec - všichni šili roušky. Já jsem neváhala a přidala jsem se k těmto švadlenkám také. Nejdříve sama za sebe, pak pod záštitou skupiny "Dobrovolně proti koronaviru Uherské Hradiště" www.HelpUH.cz. Když nápor potřeby roušek ustal a já sklidila svůj šicí stroj zpět do skříně, zjistila jsem, že mě to vlastně chybí. A moc.

Tehdy přišla s nápadem má podnikavá dcera Klára a vznikl projekt Hanessa.cz.

Začal kolotoč kolem šití a přípravy webu. Nakonec se nám po týdnech tvrdé práce vše podařilo dokončit a v červenci 2020 jsme projekt Hanessa.cz spustily.

 

 

 

 

Zpět do obchodu